Keystone logo
Sunway University

Sunway University

Sunway University

Tanıtım

144415_Sun-U_morningNew.jpg

Malezya'nın önde gelen özel üniversitelerinden biri olan ve kesinlikle kar amacı gütmeyen bir kurum olan ve kaliteli eğitime, işletmeleri desteklemeye ve önemli küresel sorunlara odaklanan araştırmalar yürütmeye adanmış Sunway Universitya hoş geldiniz. Üniversite, Klang Vadisi'nin kalbinde, Kuala Lumpur'un batı tarafında, ıslah edilmiş eski kalay madenciliği arazisi üzerine inşa edilmiş gelişen yeşil bir tatil kenti olan Sunway City'de bulunmaktadır. Üniversite, küresel standartlara göre nispeten gençtir, ancak dünyadaki üniversiteler arasında (QS Dünya Üniversite Sıralaması) ilk %2 içinde ve Asya'daki üniversiteler arasında ilk %1,5 arasında ve ayrıca ilk 150 arasında yer almaktadır. 50 yaş altı dünyadaki üniversiteler.

Son teknolojiye sahip modern kampüsümüz, ağaç tepesindeki güvenli yürüyüş yolları (“gölgelik yürüyüş”) ile çok çeşitli sosyal ve topluluk olanaklarına bağlıdır ve öğrencilerimiz ve personelimiz için benzersiz bir sürdürülebilir çalışma, çalışma ve sosyal ortam sağlar. kampüste ve Sunway City çevresinde. Sunway City, hiper bağlantılı ve tüm olanaklara yürüyerek 15 dakika içinde erişilebilen sürdürülebilir "on beş dakikalık şehirler" şeklindeki yeni küresel hareketin en iyi örneğidir. Kampüse yakın ve gölgelik yürüyüş yolu ile birbirine bağlanan Sunway Lagoon Tema Parkı, Sunway Pyramid Alışveriş Merkezi (ülkenin ve bölgenin en büyüklerinden biri) ve en büyük ve en donanımlı özel hastanelerden biri olan Sunway Tıp Merkezi'ne sahibiz. Güneydoğu Asya'da birinci sınıf tıbbi bakım ve çok daha fazlasını sunuyor.

Üniversite, Malezya hükümeti tarafından 5 yıldızlı “mükemmel” derecesine sahiptir (en son Setara değerlendirme uygulamasında) ve Malezya'da özel “Premier Dijital Teknoloji Üniversitesi” statüsü verilen on bir üniversiteden biridir. Harvard Üniversitesi ve Oxford ve Cambridge Üniversiteleri dahil olmak üzere birçok önde gelen uluslararası üniversite ile yakın işbirlikleri geliştirdik. İkincisinden bazı profesörler, Jeffrey Cheah Seçkin Konuşmacılar dizimiz aracılığıyla Üniversitemize ve daha geniş Sunway City topluluğuna ara sıra konferanslar vererek seçkin ziyaret randevuları düzenler. Bunlar, aynı zamanda Malezya'nın önde gelen endüstriyel holdinglerinden biri ve Sunway City'nin geliştiricisi olan Sunway Group'un başkanı olan Sunway City ve Üniversite'nin kurucusu Tan Sri Jeffrey Cheah'ın adını almıştır. Birleşik Krallık'taki Lancaster Üniversitesi ile çok yakın bir ilişkimiz var ve birçok programdaki öğrencilerimizin de Lancaster derecelerine hak kazanmalarını sağlıyor.

Bu nedenle, kendini sürdürülebilirliğe adamış ve tropikal güneşli Malezya'nın sıcak kalbinde, gezegendeki tartışmasız en heyecan verici kampüs destinasyonlarından birinde yer alan, küresel olarak bağlantılı, ileriye dönük bir üniversiteye hoş geldiniz.

144417_resize-1605583208404307319SunUeveningNew1.jpg

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz
Dünya standartlarında bir üniversite olmak

Görevimiz
Çok yönlü bireyler yetiştirmek ve kendimizi toplumumuzun ve küresel topluluğun ihtiyaçlarını karşılayan bilginin keşfine, ilerlemesine, iletilmesine ve uygulanmasına adamak

İnancımız
Sunway University misyonunu dürüstlük ve mükemmelliğe, girişime, profesyonelliğe, finansal özgüvene, yenilikçiliğe, karşılıklı saygıya ve takım ruhuna sarsılmaz bir bağlılıkla yerine getirecektir.

Eğitim Hedeflerimiz
Sunway University öğrenci:

  • Aktif olarak bilgi peşinde koşan ve onun ekonomik, politik, sosyal ve kültürel kalkınmaya küresel uygulamasını takdir eden bağımsız, yaşam boyu öğrenenler olmak
  • hızla değişen ekonomik, sosyal ve teknolojik dünyaya katkıda bulunacak yetkinlik ve kapasite ile güçlendirilmek
  • güçlü liderlik nitelikleri ve iletişim becerileri geliştirmek
  • üretken, tatmin edici ve anlamlı hayatlar sürmelerini sağlayan kariyerlere hazır olun
  • dürüstlüğe değer verir ve toplumun etik, hesap verebilir, ilgili ve sorumlu üyeleri haline gelir
69328_İsimsiz.jpg

Konumlar

  • Shah Alam

    5, Jalan Universiti, Bandar Sunway, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia, 47500, Shah Alam

sorular