Keystone logo
Sunway University Felsefe Doktoru (İşletme)
Sunway University

Felsefe Doktoru (İşletme)

Shah Alam, Malezya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 16.145

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bir Felsefe Doktoru (Ph.D.), bir kişinin ulaşabileceği en yüksek akademik yeterlilik düzeyidir. Bu yeterlilik, iş araştırmaları disiplininde seçtiğiniz odak alanı hakkında kapsamlı bir anlayış geliştirmiş olarak sizi farklı kılar ve sizi seçtiğiniz araştırma alanının ön saflarına yerleştirir.

Doktoramız in Business, size seçtiğiniz iş alanında kapsamlı araştırma yapma fırsatları sunar ve kayda değer teorik ve pratik katkılar üretmek için yeni fikirler geliştirmeye veya iyi düşünülmüş metodolojileri kullanmaya teşvik edilirsiniz. Bilgilendirilmiş fikirleri keşfetmek ve/veya test etmek için en uygun araştırma tasarımını kullanacaksınız. Araştırmanızın sonucu, bilginin sınırlarını genişletir ve akademik ve profesyonel ağlar, konferanslar/seminerler ve hatta yayınlar aracılığıyla akademik bulguları meslektaşlarınıza ve uygulayıcılara yayarsınız.

Üniversite, seçtiğiniz bir konuyu araştırırken, araştırma yolculuğunuz boyunca size rehberlik edecek özel bir akademisyen ekibine sahiptir. Halihazırda araştırmakta olduğunuz bir konuyu veya konuyu iş yerinizde takip edebilirsiniz, bu durumda doktora dereceniz. mevcut işinizle de doğrudan ilgili olabilir. Alternatif olarak, tutkulu olduğunuz herhangi bir alanda araştırma yapmayı seçebilirsiniz.

Bilimsel, teknolojik, sosyal ve kültürel ilerlemeyi aktif olarak teşvik eden ve aynı zamanda ticari, yasal ve toplumsal sınırları şekillendiren saygın bilim adamlarından oluşan seçkin bir grubun parçası olacaksınız. Çalışmanızın sonunda, seçtiğiniz alanda uzmanlık geliştirmiş ve bağımsız araştırma yapmak için gerekli bilgi, beceri ve kişisel niteliklerle iyi donanımlı olacaksınız.

Alımlar

Ocak, Mart, Haziran ve Eylül

Süre

  • En az 3 yıl tam zamanlı.

kabul

Müfredat

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar