Keystone logo
Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Tanıtım

Tbilisi State Medical University ( TSMU ), neredeyse yüz yıllık geçmişi ile Gürcistan'daki yüksek tıp eğitiminin ana merkezidir. Gürcistan, Avrupa ve dünyanın önde gelen birçok klinik ve kurumunda binlerce üniversite mezunumuzun mesleki kariyerlerini sürdürdüklerini vurgulamak gerekir.

Başarılı lisans, lisansüstü, sürekli mesleki gelişim programları, Yüksek Lisans, doktora ve yüksek mesleki eğitim programları, Gürcistan ve dünya çapındaki farklı ülkelerdeki aday öğrenciler için TSMU çekici kılmaktadır.

Tbilisi State Medical University , Avrupa Eğitim Alanının tam üyesidir; bu, bu eğitim sisteminin işleyişine aktif katılımı, geliştirme ve uygulama yönlerini belirleme, eğitim, bilim ve klinik merkezleriyle ücretsiz ve yakın bilimsel ve akademik ilişkiler kurma anlamına gelir. Dünya. Üniversitemizdeki her üç öğrenciden biri uluslararası bir öğrencidir.

Tbilisi State Medical University , öğretmen odaklı bir sisteme kıyasla öğrenci merkezli bir eğitim sistemine büyük önem vermektedir (zamana bağlı değildir ve a priori, profesör / öğretmenin ne öğreteceğini bildiği varsayımına dayanmaktadır). Öğrenci merkezli yaklaşım, müfredat planlamasına çok daha fazla önem verir ve gelecekteki sosyal aktiviteleri ve profesyonel kariyerleri açısından öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanır.

Konumlar

  • Tbilisi

    Vazha Pshavela Avenue,33, , Tbilisi

    sorular