Keystone logo
The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Tanıtım

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw lisans, yüksek lisans ve doktora olmak üzere üç düzeyde birinci sınıf sanat ve tasarım eğitimi sunmaktadır. Bir devlet üniversitesiyiz ve dört fakültede tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak öğrenci yetiştiriyoruz: Resim Heykel Fakültesi, İç Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Seramik ve Cam Fakültesi ve Grafik ve Medya Sanatları Fakültesi. Ana binamız Wroclaw'ın tarihi kesiminde yer almaktadır ve yeni bina - Uygulamalı Sanatlar ve Yenilik Merkezi - ultra modern stüdyolar ve tesisler ile son teknoloji ürünü bir binadır.

114919_114879_5M6A3510.jpg

2019 ve 2020 akademik yıllarında, İngilizce olarak yürütülen iki program sunuyoruz: Görsel Sanatlar alanında MFA çalışma programı ve Doktora Okulu araştırma programı.

Ek olarak, tüm uluslararası öğrencilerimize ücretsiz Lehçe dil dersleri sunuyoruz.

İşe alımla ilgili ek sorularınız olması durumunda, Uluslararası İlişkiler Ofisi'nin bir çalışanı olan Paulina Zaweracz ile iletişime geçin.

Proje, Operasyonel Program Bilgi Eğitimi Geliştirme Önceliği Ekseni III Ekonomi ve Kalkınma için Yüksek Öğrenim, Eylem 3.5 Yükseköğretim okullarının kapsamlı programları kapsamında Avrupa Sosyal Fonu'ndan Avrupa Birliği tarafından ortak finanse edilmektedir.

Konumlar

  • Wrocław

    Plac Polski 3/4 (6,211.09 mi) Wroclaw, Poland 50-156, 51, Wrocław

sorular