Keystone logo
The University of Texas at Dallas Sanat, Teknoloji ve Gelişen İletişimde Felsefe Doktoru
The University of Texas at Dallas

Sanat, Teknoloji ve Gelişen İletişimde Felsefe Doktoru

Richardson, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

USD 18.276 / per semester

Kampüste

Tanıtım

Doktora Sanat, Teknoloji ve Gelişen İletişim (ATEC) programı, derin bursla uğraşmak veya dijital teknoloji ve gelişmekte olan medyanın sanatsal, kültürel veya ticari uygulamalarını geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. ATEC, çeşitli fakülte grubu ve bilimsel çalışmayı yaratıcı uygulamalarla bütünleştiren bir müfredatla, yaratıcı akademisyenler, akademik uygulayıcılar ve disiplinler arası araştırmacılar yetiştirir.

ATEC Doktora Öğrencilerin çeşitli ilgili alanlarda geçmişleri vardır ve ilk yıl derslerinde disiplinler arası gruplar halinde gruplandırılırlar; burada Sanat, Teknoloji ve Gelişen İletişim çalışmalarının altında yatan temel teorileri, soruları ve yöntemleri araştırırlar. UT Dallas'taki diğer Okullardan alınan kurslarda 15 saate kadar dersler dahil olmak üzere, yöntemleri uygulamak ve bireysel ilgi alanlarını keşfetmek için ek kurslar kullanılır.

Doktora öğrencilerin, Dekan'ın Colloquium konuşmacı serisi ve canlı bir laboratuvar ve stüdyo kültürü de dahil olmak üzere ATEC'in zengin, entelektüel yaşamına katılmaları bekleniyor.

kabul

Müfredat

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular