Keystone logo
Transart Institute KÜRESEL DÜŞÜK İKAMET UYGULAMASI PHD
Transart Institute

KÜRESEL DÜŞÜK İKAMET UYGULAMASI PHD

Stockdale, Amerika Birleşik Devletleri

0 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Eşsiz üç yıllık Felsefe Doktoru (PhD) tam zamanlı düşük ikamet programımız, haftada 30 saatlik ortalama bir iş taahhüdü gerektirir. Yoğun tarihler ve uzunluklar 2 ile 14 gün arasında değişecektir. Bireysel danışma ekiplerinin ve akran eleştirilerinin desteğiyle yaşadığın her yerde eğitim alacak ve bağımsız araştırma yaparak çalışacaksın. Programımız, diğer tanınmış uluslararası sanatçılar, küratörler ve yazarlarla tanışma fırsatları sunan pratiğiniz ve yoğun ikametleriniz etrafında inşa edilmiştir; sunumlara, sempozyumlara, forumlara, araştırma seminerlerine ve konu ile ilgili çalıştaylara, gösterimlere, kültürel gezilere, söyleşilere, akran sunumlarına katılmak; ve diğer olaylar. Yaratıcı Araştırma Doktorası, uygulamaları araştırmalarını bünyesinde barındıran veya neredeyse yönlendiren belirli bir proje veya soru / soruları olan herkes içindir.

Transart, sizin ve danışmanlarınızın üzerinde mutabık kaldığınız herhangi bir biçimde, benzersiz bir canlı ve yerel-ötesi yoğunluk ve geçici karşılıklı destek sağlar. Bu iletişimlerin mevcudiyet, medya, zaman ve mekan açısından nasıl gerçekleştiğine dair hiçbir gereklilik yoktur, sadece yönergeler vardır. Küresel bir topluluk olarak, tartışmalar, tavsiyeler, eleştiriler ve toplantılar genellikle Zoom, Facetime ve Skype tarafından gerçekleştirilir, ancak şahsen, mektupla, metinle, telefonla veya sayısız formların karışımıyla da gerçekleştirilebilir. Ara değişimler, konumlarınıza, programlarınıza ve nihayetinde projenize en çok neyin hizmet ettiğine göre belirlenir.

Enstitümüz önceden paketlenmiş çevrimiçi öğrenim sunmamaktadır. Çalışmak istediğiniz medya ve türdeki alıştırmalara, ödevlere ve projelere katkıda bulunabilmeniz ve bunlara yanıt verebilmeniz için yüz yüze ve yerel olarak benzersiz, tek seferlik atölyeler sunuyoruz. Hiç kimse sanal olarak canlı yoğun etkinliklere katılma seçeneğine sahip değildir. . Yoğun zamanlarda harcanan samimi zaman kalitesi, sanal karşılaşmalarla karşılaştırılamaz. Bağlar şahsen, atölyelerde ve kafelerde, işbirliklerinde ve karşılıklı paylaşılan deneyimlerde kurulur. İşlerimizden, ailelerimizden ve tanıdık olan her şeyden uzaktayız, bilinmeyeni ve beklenmeyeni geziniyor ve yalnızca praksilerimize odaklanmak, yeni bir bakış açısı ve taze girdiler kazanmak ve sürecimizde içgörüler kazanmak için değerli bir fırsat veriyoruz. Tesis dışında, birbirini tamamlayıcı ve destekleyici yollarla ilişkileri ve uygulamaları sürdürüyoruz.

Üç yıl boyunca dikkatinizi çekecek olan soru / sorularınız tarafından yönetilen teziniz, yazının yaratıcı araştırmanızın ayrılmaz bir parçası olduğu uygulama, derinlemesine düşünme ve araştırmanın iç içe geçmesi olacaktır.

Yaratıcı araştırmaya dayalı projeniz, 40.000 kelimeden fazla olmayan bir tezle sonuçlanacak - kamuya açık bir sunum veya Viva Voce ve yeninizi sunmaya uygun bir sergi, yayın, okuma, model, performans, gösterim veya diğer yayma biçimleri son yoğunluğunuzda çalışın.

Yaratıcı Araştırma Doktorası, şunları yapmak isteyen herkes içindir: praksilerini yaratma ve eklemlenme açısından önemli ölçüde yeni bir düzeye getirmek; kendi alanlarının ötesinde daha geniş bir sanatsal / akademik bağlama katkıda bulunmak; her düzeyde, disiplinlerarası veya birden fazla alanda öğretmek; uluslararası topluluğumuz içinde ve ötesinde sergilemeye, yayınlamaya, küratörlük yapmaya ve performans göstermeye devam etmek. Yaratıcı uygulayıcıların, diğer alanlardaki en üst düzeydekilerle aynı düzeyde tanınma, saygı ve kaynakları almayı hak ettiğine inanıyoruz.

Bireysel danışma ekiplerinin ve akran eleştirilerinin desteğiyle bağımsız araştırmalar yaparak, yaşadığınız ve çalıştığınız her yerde çalışacaksınız. Programımız, diğer tanınmış uluslararası sanatçılar, küratörler ve yazarlarla tanışma fırsatları sunan pratiğiniz ve yoğun ikametleriniz etrafında inşa edilmiştir; sunumlara, sempozyumlara, forumlara, araştırma seminerlerine ve konu ile ilgili çalıştaylara, gösterimlere, kültürel gezilere, söyleşilere, akran sunumlarına katılmak; ve diğer olaylar.

Öğrenciler genellikle projeleri süresince LJMU'dan bir fakülte üyesi ve bir veya iki Transart danışmanıyla çalışır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • PhD in Fine Arts- Doctoral School
    • Wrocław, Polonya
  • MPhil/PhD Sanatları ve Hesaplamalı Teknoloji
    • London, Birleşik Krallık
  • MPhil/PhD Yaratıcı ve Kültürel Girişimcilik
    • London, Birleşik Krallık