Keystone logo
Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Tanıtım

BİZ KİMİZ?

Bu kurum, dünya çapında deneyimleri olan bir grup küresel eğitimci tarafından inşa edildi. İş dünyasının ve geleneksel eğitimin temel nedeninin sürekli değişmesine tanık olduktan sonra hareket etmeye karar verdik. Bu kurum, Birleşik Krallık'taki Stanford ve Pace Üniversitesi, Liverpool Üniversitesi ve Londra İşletme ve Finans Okulu, Uluslararası İşletme ve Ekonomi Üniversitesi ve Pekin Üniversitesi gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinin deneyimleri ile tutkulu eğitmenler tarafından tasarlandı ve yönetildi. Çin'de, Fransa'da Grenoble İşletme Okulu, Singapur'da U21 Küresel Üniversitesi, Gana'daki Profesyonel Çalışmalar Üniversitesi, Tayland'daki Chulalongkorn Üniversitesi ve ilgili bölgelerdeki daha birçok enstitü.


Bireysel Bütünsel Gelişim

YÜKSEK ÖĞRETİMDE TRANSFERANSAL ENSTİTÜSÜ

Eğitim yolculuğunuzu bireysel gelişim planı ile entegre ediyoruz. Bu, öğrenen kurumumuzdaki ilk kayıttan başlar ve her modülde sürekli olarak gelişir. Bilinçli gelişmelerin bazıları duygusal zeka, güven ve yenilik yeteneklerini içerir. Bir derse başlamadan önce, profesörleriniz kişisel gelişim ihtiyaçlarınızı birinci sınıfa geçmeden önce öğrenme sürecine entegre ederler. Asla, öğrenci listesinin bir parçası olan bilinmeyen bir birey olarak başlamıyorsunuz. Entegre bütünsel gelişim sistemimiz, her bir modülde ilerledikçe gelişiminizin ivmesini hızlandırır.

VS.

DİĞER ÜNİVERSİTELER

Öğrencilerin bütünleşik gelişimi çoğu üniversitede mevcut değildir, daha az bütüncül gelişim. Profesörler, her bir öğrencinin, her öğrencinin kendine özgü gelişimsel ihtiyaçlarının veya hedeflerinin farkında olmayan, "boş bir sayfa" olarak görmesini sağlar. Gelişiminiz her dönem için genellikle "0" dan başlar.


Makaleler ve Yayınlar

Doğru Becerileri Verimli Bir Şekilde Geliştirin
Potansiyelinizi Nasıl Aşabilirsiniz?
Çalışan Sadakatine Ulaşmanın Üç Yolu ve En İyi Oyuncunuzu Ayrılmadan Tutun

Konumlar

  • Mosta

    Transcontinental Institution of Higher Education 145, ‘Hodon Ward’, Triq il-Waqqafa, il-Mosta, MST4492 Malta, , Mosta

sorular