Keystone logo
Transcontinental Institution Of Higher Education İşinde Akredite Doktora - Ekonomik ve Güçlü
Transcontinental Institution Of Higher Education

İşinde Akredite Doktora - Ekonomik ve Güçlü

Mosta, Malta

4 Years

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 14.650 / per year *

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim

* İsteğe bağlı aylık öğrenim - 36 ay için 455 EURO / ay

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

77674_entrepreneur-593358_640.jpg

PROGRAMINA GENEL BİLGİ

Doktora İş kursu araştırma, yenilikçilik, eğitim yoluyla derin bir fark yaratma arzusu olan liderler için tasarlanmıştır. Eğer muazzam bir güvenilirlik ve belirli bir alanda tanınmış bir uzman olma arzusu kazanmayı umuyorsanız, bu kurs size şimdiye kadar yaşadığınız hiçbir şeyi sevmeyecektir. Kanıtlanmış bir yönetim geliştirme çerçevesi içinde, müfredat tasarımı, akademik gelişime ek olarak, çoklu zeka perspektifinden entegre bir birey olarak büyümenize rakipsiz bir stratejik odak sunar. Dünyaca ünlü araştırmacılar ve çeşitli iş alanlarındaki uzmanlar tarafından tasarlanan bu kurs, yolculuğu özgün bir araştırma ile sistemli bir akademisyen olarak başlatmanıza ve toplumların benzersiz bir kültürel perspektiften ilerlemesine yardımcı olan temel teorileri geliştirmenize olanak tanır. Temel teoriye odaklanarak, bu ders size iş ortamınızı dönüştüren yenilikçi teoriler ve kavramlar oluşturmak için gerekli olan kritik ve sistemik düşünceyi sunar.

Program olayları şunları içerir:

  • Ph.D. derece yaklaşık 48 ayda kazanılır

  • Akademik bilgiye ek olarak güven ve duygusal zeka gibi bütünsel gelişimi yaşayın

  • Çok kültürlü deneyimlerden dünyaca ünlü çalışan uzmanlar araştırmanızı yönlendiriyor

  • Saygın ve saygın bir akademisyen olarak güvenilirliğinizin bilinçli gelişimi

Transcontinental Institution Of Higher Education , mezunlarını sadece akademisyen liderlerin ötesine taşır. Mezunlar, dünyanın çeşitli yerlerinde yenilikçi kavramlar ve teoriler yaratmak için cesaret ve bilgeliğe sahip olacaklar. Eşsiz bir bütünsel akademik öğrenme modeli, bir bütün olarak gelişmekte olan modüllerin güncel olmayan bir eğitim modeli altında analitik becerilerini geliştiren bir birey olarak değil, bir bütün olarak gelişmeye odaklanmaktadır. Bizimle gelecekteki bir akademisyen olarak, kurs süresi boyunca duygusal zeka ve yenilikçilik gibi karmaşık becerilerin ve zekânın bilinçli gelişimini deneyimleyeceksiniz.

Yüz yüze yerleşimler ve uzaktan eğitim yoluyla ulaşılabilir.

Sizi potansiyellerinizin ötesine dönüştürecek Güçlü ve U unutulmaz öğrenme serüvenini yaşayın. Bugün uygulayın: buraya tıklayın

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar