Keystone logo
Tulane University

Tulane University

Tulane University

Tanıtım

Tulane University , New Orleans, Louisiana, ABD'de bulunan özel bir araştırma kurumudur. Akademik mükemmelliği sürdürmek ve topluma olumlu katkılar yapmak için bir araya gelen çeşitli ve dinamik öğrenci, öğretim üyesi ve personel topluluğuna sahip son derece saygın bir üniversitedir.

Tulane University ayırt edici özelliklerinden biri, disiplinler arası eğitim, araştırma ve katılım taahhüdüdür. Üniversite, öğrencileri, öğretim üyelerini ve personeli geleneksel akademik sınırları aşmaya ve karmaşık sorunları birden fazla perspektiften keşfetmeye teşvik eden çok çeşitli programlar ve girişimler sunar.

Örneğin, Tulane'de Murphy Ekonomi Politik Enstitüsü, Tulane Beyin Enstitüsü ve Newcomb Kadın Liderliği Enstitüsü gibi farklı disiplinlerden bilim adamlarını en son araştırmalarda işbirliği yapmak ve benzersiz hizmetler sunmak için bir araya getiren birkaç disiplinler arası merkez ve enstitü vardır. öğrenciler için eğitim fırsatları.

Tulane ayrıca Yönetim ve Hukuk Çalışmaları Bilim Lisansı, Halk Sağlığı ve Tropikal Tıp Bilim Lisansı ve Sürdürülebilir Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisansı gibi çeşitli disiplinler arası derece programları sunmaktadır. Bu programlar, öğrencilere karmaşık konuların kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlamak ve onları çeşitli alanlarda kariyer yapmaya hazırlamak için birden fazla disiplinden öğretim üyelerinin uzmanlığından yararlanır.

Genel olarak, Tulane University disiplinler arası yaklaşımı yaratıcılığı, yeniliği ve işbirliğini teşvik eder ve öğrencileri karmaşık zorluklarla başa çıkabilen ve topluma anlamlı katkılarda bulunabilen dünya vatandaşları olmaya hazırlar.

Konumlar

  • New Orleans

    1430 Tulane Ave. MC 8513, 70112, New Orleans

    sorular