Keystone logo
Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tanıtım

Öğrenin. Keşfedin. İşbirliği yapın. Yenilik.

Tulane Üniversitesi'ndeki Kimya ve Biyomoleküler Mühendisliği (CBE) doktora programı, öğrencilere, öğretim üyelerimizin yakın danışmanlığında farklı, son derece disiplinlerarası araştırma yapma fırsatı etrafında odaklanan yüksek düzeyde bir eğitim sunmaktadır.

Anabilim Dalı, istatistik mekaniği ve termodinamikten moleküler simülasyonlara, enerji, çevre ve hücresel mühendisliğe kadar farklı geçmişleri ve araştırma ilgi alanları olan 13 görevli öğretim üyesinden oluşur. Lisansüstü öğrencilerimiz dünyanın dört bir yanından geliyor. Mevcut fakültenin yaklaşık 3 olan öğrenci oranı mezun olması, Tulane'de kişiselleştirilmiş bir deneyime yol açan her öğrencinin gelişimine kişisel ilgi gösterilmesine olanak sağlar.

Tulane Üniversitesi ve CBE Bölümü, yüksek lisans öğrencilerine burs ve araştırma asistanları, cömert maaşlar, öğrenim ücretleri ve sübvansiyonlu sağlık sigortası dahil, rekabetçi finansal paketler sunmaktadır.

Julie Albert, Nano ve Mikro Yapılı Polimerik Malzemelerin Geliştirilmesi hakkında konuşuyor

Misyon

Kimya ve Biyomoleküler Mühendisliği Bölümü'nün misyonu, Tulane Üniversitesi ortamında, Kimya ve Biyomoleküler Mühendisliği ilkeleri ve uygulamalarında öğrencileri her seviyede eğitmek için en yüksek kalitede programlar sunmaktır. Bu misyonun bir parçası olarak öğrenciler, sağlık, enerji ve çevreye uygulanan mühendislik çözümlerini geliştiren yenilikçi ve kaliteli araştırmalar gerçekleştiriyorlar.

Araştırma

Araştırma alanlarımız, Kimya Mühendisliği'nde İleri Malzemeler, Biyomoleküler Mühendislik ve Yeni Çevre Teknolojileri konularına odaklanan yeni ve heyecan verici yönleri temsil etmektedir. Araştırma alanları hakkında daha fazla bilgi için, lütfen https://sse.tulane.edu/cbe/research adresini ziyaret edin.

Bilim ve Mühendislik Fakültesi, Üniversite için araştırma dolarlarında milyonlarca insan kazanıyor, lisans araştırma fırsatlarını savunuyor ve her yıl Tulane'deki en fazla doktora öğrencisi mezun oluyor.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering

Kimya ve Biyomoleküler Mühendisliği Bölümü Hakkında

ABD'de üçüncü olan bölüm, endüstriyel kimyada köklerine sahiptir. Bugün, departman, keşif sevinci ile birlikte güçlü bir titiz öğrenme geleneğini sürdürüyor. Bölüm, bursa değer verir ve öğrencilerine akademik potansiyellerini geliştirmeleri için tüm fırsatları sağlamayı amaçlar. Sınıf büyüklükleri küçüktür ve bölümdeki öğrenci fakülte oranı genellikle 10: 1'den azdır. Fakülte bir açık kapı politikasına sahiptir ve çalışma gününün her zaman öğrencilere açıktır. Lisans öğrencilerinin araştırmaya katılmaları için muazzam fırsatlar vardır ve fakülte lisans araştırmasına katılmayı teşvik eder ve teşvik eder. Bölümün on öğretim üyesi vardır ve doktora derecesine kadar giden yoğun bir lisansüstü araştırma programını sürdürmektedir.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering PhD Candidate

Konumlar

  • New Orleans

    School of Science and Engineering, 201 Lindy Claiborne Boggs Center, 6823 St. Charles Avenue, LA 70118-5698, New Orleans

programlar

sorular