Keystone logo
University of California Santa Cruz

University of California Santa Cruz

University of California Santa Cruz

Tanıtım

Sosyal, ekonomik, politik ve teknolojik değişimler küresel toplumu dönüştürürken, sosyal bilimciler ırkçılık, ekonomik eşitsizlik, eğitim reformu ve yönetişimden çevresel bozulmaya, uluslararası ticaret ve finansa, ulusaşırılığa, yeni ortaya çıkan dünyaların zorluklarına kadar son derece karmaşık konuları ele alıyor. ve insan zihninin nasıl çalıştığını.

Profesyonel eğitimi (ekonomi ve eğitim) vurgulayan yüksek lisans düzeyinde birçok disiplinler arası işbirliği ve çeşitli lisansüstü programlar sunan öğrenciler, onları üretken kariyerler ve ileri akademik arayışlar için hazırlayan kapsamlı ve titiz bir eğitim yaşarlar.

Fakülte, kendi alanlarında çığır açan araştırmalar yürütmekte, sıklıkla öğrencilerle departmanları ve araştırma merkezlerini birbirine bağlayan araştırma kümelerinde çalışmaktadır. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, araştırma verimliliğinin kalitesi açısından devlet üniversiteleri arasında University of California Santa Cruz 1. Sosyal Bilimler Bölümü'nü University of California Santa Cruz .

Konumlar

  • Santa Cruz

    High Street,1156, 95064, Santa Cruz

    sorular