Keystone logo
University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

Tanıtım

University of California Santa Barbara orta ölçekli Mühendislik Fakültesi, sürekli olarak dünyadaki mühendislik okullarının üst kademeleri arasında yer almaktadır. University of California Santa Barbara Mühendislik, öğrencilere başarılı bir kariyer inşa etmek ve derece programlarını zamanında tamamlamak için ihtiyaç duydukları doğrudan akademik danışmanlığı sağlar.

İnovasyon kültürünün hem temel bilimin hem de uygulamalı teknoloji çözümlerinin gelişimini yönlendirdiği, bölgemizdeki, eyaletimizdeki ve dünyadaki ekonomiye değer kattığı disiplinler arası bir kampüsteyiz. University of California Santa Barbara Mühendislik, ülkedeki kamu-özel araştırma ortaklığı için en başarılı ortamlardan biri olduğunu kanıtlamıştır; endüstri ile kurulan derin, çeşitli ve çok sayıda bağlantı, yüzlerce fikri mülkiyetle sonuçlanmıştır.

Mühendislik Fakültesi'nin misyonu, öğrencilerine bilimsel ve matematiksel temellere sağlam bir temel sağlamaktır; mühendislik sistemlerinin analizi, sentezi ve tasarımında deneyim; ve mevcut mühendislik uygulamalarına ve en son mühendislik araştırma ve teknolojisine maruz kalma. Eğitimde bir girişimcilik ruhu, bilimsel faaliyetler ve mühendislik uygulamalarına katılım University of California Santa Barbara Mühendislik Koleji'ne ilham veriyor.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Santa Barbara

    Santa Barbara, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular