Keystone logo
The University of Dayton

The University of Dayton

The University of Dayton

Tanıtım

Dayton Üniversitesi, lisans seviyesinden doktora seviyesine kadar sunduğu olanaklarla üst düzey bir Katolik araştırma üniversitesidir. Bizler, Marianist gelenekte, tüm insanı eğitmeye ve öğrenme ve burs ile liderlik ve hizmet arasında bağlantı kurmaya kendini adamış, çeşitlilik içeren bir topluluğuz.

Ruhumuz, bizi bilinmeyenle cesurca yüzleşmeye, keşiflere katılmaya ve yeni keşifler yapmaya iten sınırsız bir merakı ateşler. Burada inanç ve akıl arasındaki ilişkiyi inceliyoruz. Bilgiyi disiplinler arasında bütünleştiririz ve hizmet, adalet ve barış için eğitiriz.

80'den fazla lisans ve 50 yüksek lisans ve doktora programımızın tamamında akademisyenlerimiz zorludur. Sadece bunun iyiliği için değil, aynı zamanda dünyada üstesinden gelinmesi gereken gerçek zorluklar olduğu için. Böylece mezuniyet geldiğinde gerçek dünyaya ilk kez girmemiş olursunuz. Zaten bunun bir parçası olacaksınız, kariyeriniz ve hayatınız için tamamen hazır olacaksınız.

Daha İyi Bir Dünya İnşa Etme İşinde

Öğrencilerin pratik beceriler ve bilgiler edindiği ve bunları uygulamaya koyduğu, deneyim odaklı bir işletme eğitimi sağlamaya kendimizi adadık.

Yenilikçi, uygulamalı müfredatımız, uyum ve değişime hazır, etik, kendine güvenen profesyoneller geliştirir.

Biz Kimiz Ne Yapıyoruz Bizi Farklı Kılan Nedir?
 • Sıkı sıkıya bağlı bir öğrenci topluluğu: öğretim üyeleri, personel ve öğrenciler
 • Bilginin yaratıcıları, kullanıcıları ve bütünleştiricileri
 • Topluma, mesleğe ve topluma hizmet eden liderler
 • Katolik ve Marianist gelenek tarafından bilgilendirilen iş teorisi ve pratiğini entegre edin
 • Sınıf içinde ve dışında benzersiz, deneyimsel öğrenme oluşturun
 • Toplumlarında ve mesleklerinde başarılı mezunlar yetiştirmek
 • Akademisyenler ve profesyoneller için bilgi tabanını geliştiren entelektüel katkılar oluşturun
 • Bir topluluk tüm kişiye odaklanır
 • Katolik ve Marianist gelenekte deneyimsel ve değer temelli öğrenme
 • Pratik bilgeliği yaratan ve geliştiren faaliyetler, etkinlikler ve merkezler
 • Öğrenci, iş dünyası, topluluk ve mezun ortaklarıyla derin eğitim bağlantıları

UD'de İşletmeyi Seçmek için En Önemli 3 Neden

Pratik, Uygulamalı Öğrenme

Pratik Bir Eğitimin Gerektirdiğini Biliyoruz, Eh, Pratik.

Bu nedenle, UD işletme öğrencileri, ister yurtdışında eğitim, önemli projeler, stajlar ve kooperatifler, hizmet içi öğrenim veya diğer deneyimsel öğrenim programları aracılığıyla olsun, çevrelerindeki dünyayla sürekli olarak meşgul olurlar.

Özelleştirilmiş Eğitim

Eşsizsin. Eğitiminiz de Olmalı.

Çift anadal veya yandal yapmak ister misiniz? Yurtdışında okumak mı yoksa iş becerilerinizi insani amaçlarla kullanmak mı? Staj veya ortak eğitim yoluyla gerçek dünya deneyimi kazanmak için mi? UD'de eğitim planınızı ilgi alanlarınıza göre özelleştirebilir ve sizi kişisel ve profesyonel başarıya hazırlayabilirsiniz. Özel başarı danışmanınız, planınızı geliştirmenize ve tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

İşbirliği Ortamı

Topluluğa Odaklanma

UD'de, başkalarının pahasına değil, mükemmellik için çabalamaya teşvik edileceksiniz. Diğer öğrencilerle rekabet etmek yerine işbirlikçi, çeşitli ve kapsayıcı bir öğrenci topluluğunun parçası olacaksınız. Burada soru sorabileceğiniz, ilgi alanlarınızı keşfedebileceğiniz ve başarılı bir geleceğe hazırlanabileceğiniz destekleyici bir ortam bulacaksınız. Üstüne üstlük, öğretim asistanları veya lisansüstü öğrenciler değil, başarılı, kararlı öğretim üyeleri tarafından verilen küçük bir sınıf boyutundan yararlanacaksınız.

Konumlar

 • Dayton

  300 College Park , 45469, Dayton

 • Dayton

  Dayton, Amerika Birleşik Devletleri

  sorular