Keystone logo
University For Information Science And Technology Bilgisayar bilimleri ve telekomünikasyon doktora çalışmaları
University For Information Science And Technology

Bilgisayar bilimleri ve telekomünikasyon doktora çalışmaları

Ohrid, Makedonya Cumhuriyeti

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bilgisayar Bilimi ve Telekomünikasyon Doktora Çalışmaları

Giriş

Bilgisayar bilimleri alanındaki değişiklikler ve telekomünikasyon daha dinamik olmamıştı. Yeni bilgi teknolojileri sürekli geliştirilir ve onların transferi her yerde dokunur ve dikkate değer bir hız üzerinde yer alır. Modern araştırma ve mühendislik çalışmaları, dünya çapında büyük bir meydan okuma olarak bilgi ve iletişim teknolojileri alanlarında modern çözümler sağlayacak yeni teknolojiler ve yöntemler geliştirilmesini var.

Bilgi teknolojisi doktora çalışmaları için çalışma programı aktif, küresel ve Avrupa trendleri ve toplumun ihtiyaçlarını izler. Bu program öğrencilere ileri düzeyde araştırma, teorik ve pratik bilgilere sahip ve araştırma becerileri, mühendislik bilgi ve yönetim becerilerini geliştirmek için olanak sağlar alanındaki çağdaş bilimsel bilgiye dayanmaktadır.

PROGRAM ÇIKTILARI

Çalışma programı odak haline sırayla sadece modern bilimsel bilginin temelinde mümkündür sürekli yükseltme yoluyla overcomed edilebilir bilgi bilim ve bilgisayar mühendisliği gelecek zorlukları koymak için çaba göstermektedir.

Tam zamanlı eğitim için üç yıllık çalışma programı: Bilgi, bilim ve telekomünikasyon bu çalışma programının doktora çalışmaları olarak düzenlenmiştir.

Üniversitesi'nde doktora çalışmaları modüller aracılığıyla ifade için çalışma programının profilinin niteliksel özellikleri: Bilgi Bilim ve Telekomünikasyon Doktora derecesi oluşmaktadır. Aşağıdaki modülleri altında bu çalışma programı düşüş ile gerçekleştirilecek doktora çalışmalarının kursları,: Araştırma, doktora seminer belirli bir alanda kurslar yoluyla jenerik bilgi ve araştırma becerileri, eğitimin ileri düzeyde elde etmek için kurslar yoluyla bilimsel araştırmalar Eğitim , atölye çalışmaları ve araştırma uygulamaları, araştırma, hazırlık ve doktora tezi savunma.

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ İÇİN BURS İÇİN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar