Keystone logo
© Carrianna Field
Universidad Loyola

Universidad Loyola

Universidad Loyola

Tanıtım

Universidad Loyola hoş geldiniz

Universidad Loyola , özerk topluluktaki ilk özel sosyal inisiyatif üniversitesi olarak Endülüs üniversite sistemine entegre olan İsa Cemiyeti'nin sosyal bir girişimidir.

En iyi Cizvit eğitim geleneğinin ve onu her zaman ayırt eden değerlerin Universidad Loyola , bu değişim ve belirsizlik zamanlarında, geleceğe olan sıkı bir taahhüttür ve tüm bu insanların talebine cevap vermek ister. geleceğin garantisi olarak eğitime inanmak.

Akademik teklifimiz, sosyal bilimler ve teknoloji alanındaki eğitim ihtiyaçlarına yöneliktir. Araştırma mesleğimiz, bizi dünyamızı etkileyen sorunlara gerçek çözümler öneren, sosyal etkisi yüksek bir bilimsel üretim üniversitesi olarak tanımayı amaçlamaktadır. Eğitim, Araştırma ve Hizmet, Loyola'nın üzerine inşa edildiği sütunlardır.

Cizvit kimliğimiz, bizi Amerika Birleşik Devletleri'nden Hindistan'a ve Latin Amerika'dan Japonya'ya kadar açık bir yörünge ve prestij ile dünya çapında 230'dan fazla üniversite merkezinden oluşan bir ağa entegre ediyor ve erkekleri eğitmek istediğimiz sosyal karakterimizi destekliyor. ve başkalarına bağlı kadınlar.

Universidad Loyola , kendini sürekli çaba ve mükemmellik arayışı içinde tanıyan, profesyonel ve insani herkesin yer aldığı bir üniversitedir.

Cizvit eğitim geleneğinin mütevelli heyeti

Universidad Loyola kökeni, 1963'ten beri yüksek öğrenim deneyimi olan Córdoba İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi ETEA'dadır. Cizvitlerin eğitim geleneği, 1540'ta İsa Cemiyeti'nin başlangıcıyla doğdu. Kurucusu Ignacio de Loyola, eğitim, diyalog ve inancın bilimle buluşmasıyla topluma hizmet etmeye yöneldi.

Şirket, 1551'de bir üniversite olan Roma Koleji'ni kuran ilk tarikattır. Bugün 70'den fazla ülkede, her inançtan 160.000'den fazla öğrencisi olan 193 üniversite ve kolej bulunmaktadır.

Kimlik ve misyon. Universidad Loyola Değerleri

Misyonumuz

Universidad Loyola , insanlığın en iyi ve en büyük hizmeti için düşünce yaratmak, başkaları için kadın ve erkek oluşturmak, dünyanın sorunlarına kendini adamış ve tüm faaliyetlerini farklı kültürlerden insanların bir araya geldiği verimli bir diyalog ve buluşma yeri haline getirme misyonuna sahiptir. , inançlar ve ideolojiler, başkalarıyla ve yaratılışla ilham verici ve kararlı bir hayat yaşayabilir.

Vizyonumuz

Universidad Loyola , inançtan ilham alan ve başkalarına hizmet eden akademik ve araştırma mükemmelliği ile tanınan bir Doktora Araştırma Üniversitesi olmayı hedeflemektedir. Faaliyetinde Doktora Araştırma Üniversitesi ve ilhamı ve ilerleme şekli için bir Cizvit olmak.

Günümüz dünyasının ihtiyaçları ve sorunları hakkında bilgi üretimini araştıran ve teşvik eden bir üniversite. Değişimin temsilcileri olan insanları, daha insancıl, adil ve sürdürülebilir bir toplum geliştirmeye kendini adamış profesyonelleri yetiştiren bir üniversite. En yakın toplumun ve ezilen toplumlarda yaşayanların hizmetinde bir üniversite.

bizim değerler

 • bilme tutkusu
 • mükemmellik
 • Gereklilik
 • hizmet
 • Evrensellik ve açıklık
 • taahhüt
 • Aşkınlık ve maneviyat

Universidad Loyola , İspanya'daki İsa Derneği'nin üniversiteler ve üniversite merkezlerinden oluşan bir ağ olan UNIJES'in bir parçasıdır.

Kampüs Özellikleri

  kabul

  ¿Quieres estudiar en la Universidad Loyola ?

  Solicitar tu admisión es muy sencillo. Online deste nuestra web'i gerçekleştirmeye yönelik işlemler.

  Elige el tipo de estudios que queeres gerçekler ve comienza el proceso.

  Konumlar

  • Córdoba

   Calle Escritor Castilla Aguayo,4, 14004, Córdoba

   • Granada

    Calle Profesor Vicente Callao,15, 18011, Granada

    • Seville

     Seville, İspanya

     programlar

      sorular