Keystone logo
Universidade de Aveiro Bilgisayar Mühendisliği Doktora (İngilizce öğretilir)
Universidade de Aveiro

Bilgisayar Mühendisliği Doktora (İngilizce öğretilir)

Aveiro, Portekiz

4 Years

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Bilgisayar Mühendisliği Doktora (İngilizce öğretilir)

Aveiro Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Teknolojisi alanlarında öğretim ve araştırmadaki mükemmellik geçmişinden gurur duymaktadır. Bazıları ülkede öncü karaktere sahip çoklu öğretim projeleri ve uluslararası kabul gören çok yönlü araştırma dinamikleri bu tarihi şekillendiriyor. Bilişimde ve daha genel olarak, faaliyetinin temel bir bileşeni olan Bilgi ve İletişim Teknolojilerinde sahip olduğu bir iş dokusunun yaratılmasında ve yapılandırılmasında oynadığı temel rolü de kaydeden tarih.

Araştırma faaliyeti, genel olarak Aveiro Üniversitesi'nin ve özel olarak Elektronik, Telekomünikasyon ve Bilişim Bölümünün faaliyetlerinin başlangıcından beri mevcuttur ve iki araştırma biriminin oluşturulmasıyla yoğunlaştırılmıştır: Elektronik Mühendisliği Enstitüsü ve Aveiro Telematiği (IEETA) ve Telekomünikasyon Enstitüsü (IT). Eskiden INESC - Aveiro Üniversitesi'nin Polo'su olarak adlandırılan IEETA (http://www.ieeta.pt), 1993 yılında Bilim Programı fonlarıyla oluşturuldu. IT (http://www.it.pt), Aveiro'daki faaliyetlerine 1993 yılında Bilim programının ortak finansmanı ile oluşturulan tesislerde başlamıştır. 2001 yılında Bilim ve Teknoloji Bakanlığı'nın İlişkili Laboratuvar statüsünü almıştır.

Bilgisayar Mühendisliği Doktora Programı, Elektronik, Telekomünikasyon ve Bilişim Bölümü ile ilgili laboratuvar ve araştırma merkezleri olan IT ve IEETA'nın yeterliliklerine dayanmaktadır.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular