Keystone logo
© BIMM University
University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

Tanıtım

Brighton Üniversitesi'ndeki doktora dereceniz, seçtiğiniz disiplinde bir araştırmacı olarak profesyonel becerilerinizi geliştirecek ve canlı, destekleyici bir toplulukta kendini işine adamış akademisyenlerle birlikte çalışarak, bilgiye orijinal katkınızı yapmanızı sağlayacaktır.

Brighton Üniversitesi, özellikle uygulamalı araştırmalarda zengin bir bilimsel geçmişe sahiptir. Kamuoyunda büyük etkisi olan akademik çalışmalar, bilginin üretilmesi ve yayılmasına yönelik yenilikçi yaklaşımlarımız ve yeni ve yeterince temsil edilmeyen disiplinlerin ilerlemesindeki rolümüzle gurur duyuyoruz.

Öğrencileri daha geniş dünyadaki yerlerine hazırlama konusunda kıskanılacak bir sicilimiz var. Doktora öğrencilerimiz, titiz araştırma çalışmasının değerini ve bir doktora tezine yönelik çalışmalarda geliştirilen aktarılabilir, üst düzey beceri setlerini tanıyan bir yaklaşımdan yararlanır. Ayrıca öğrencilerimize bölgesel, ulusal ve uluslararası araştırma ağları, endüstri, kamu hizmetleri ve meslek birlikleri ile olan güçlü bağlantılarımızdan yararlanma imkanı sunuyoruz.

Destekleyici ortamımız, sizi tipik olarak iki süpervizörden oluşan uzman bir denetim ekibine yerleştirecek ve çalışmalarınızı uzman departmanların araştırmalarına dahil edecektir. Çoğu öğrenci, çeşitli araştırma topluluklarının üyeleri olarak tanıtılır; uzman bir disiplin okulunda ve odaklanmış araştırma grupları ve/veya Araştırma ve Kurumsal Mükemmellik Merkezleri (CORE'lar) içinde olacaksınız. Ayrıca Doktora Okulumuz ve eğitim programları aracılığıyla üniversite genelindeki öğrencilere katılma fırsatınız olacak.

Doktora araştırmalarını tüm üniversitelerin can damarı olarak kabul ediyoruz; Doktora öğrencilerimizi, yeni bilgi üretme ve hepimizin karşı karşıya olduğu küresel zorlukları ele alma misyonunu sürdürecek olan yeni nesil araştırmacı ve akademisyenler olarak karşılıyoruz.

kabul

Konumlar

  • Brighton

    Mithras House Lewes Road, BN2 4AT, Brighton

sorular