Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

Tanıtım

Tarım ve çevre bilimleri ancak yediğiniz yemek, giydiğiniz kıyafet, etrafınızdaki su ve hava kadar önemlidir. UGA Tarım ve Çevre Bilimleri Koleji, kaliteyi artırmak ve yaşam gereksinimlerinin güvenliğini korumak için dünyaca ünlü bilim adamlarını ve istisnai öğrencileri bir araya getirdi.

CAES, en iyi ve en köklü ABD tarım kolejleri arasındadır. Sınıflarında, Tarımsal Deney İstasyonlarında ve eyalet çapındaki UGA Kooperatif Uzatma ofisleri ağında, CAES fakültesi ve personeli, Gürcistan'da sağlıklı yaşamın gelişmesi için gerekli bilimi keşfetmeye, öğretmeye ve sunmaya kendini adamıştır.

CAES, Georgia Üniversitesi'ni oluşturan 18 okul ve kolejden biridir. Küçük, üst düzey sınıflar, öğrencilerin profesörlerle kolayca bağlantı kurmasını sağlar. Öğrenciler bitkiler, hayvanlar, işletme, iletişim, öğretim, gıda bilimi ve çevre eğitimi alabilirler. Kolej, herkes için güvenli bir gıda kaynağı, temiz bir çevre ve daha iyi bir yaşam sağlamaya odaklanır. CAES'in Atina, Griffin ve Tifton, Georgia'daki UGA kampüslerinde sınıfları, laboratuvarları ve tesisleri vardır.

İnovasyonda liderler

Küresel ekosistemlerimize özen göstermek, topluluklarımızı zenginleştirmek ve yeni nesil liderleri donatmak için tarımsal ve çevresel inovasyonda öncülük ediyoruz.

Uygulamalı Öğrenme

Program ne olursa olsun, öğrencilerimiz için sınıf içinde ve dışında benzersiz öğrenme fırsatlarına sahibiz. CAES, stajlar, araştırma fırsatları ve yurtdışında eğitim programları dahil olmak üzere birinci sınıf sürükleyici öğrenme deneyimleri sunar. CAES'in sizi nereye götürebileceğini görün ve UGA'daki gerçek potansiyelinizi nasıl ortaya çıkarabileceğinizi keşfedin.

Gerçekler

 • Tavukçuluk Bilimi öğrencilerinin %100'ü mezun olduktan sonra işe yerleşir
 • Her 3 öğrencimizden 1'i yurt dışında okuyor
 • Öğrencilerimizin %53'ü mali yardım alıyor
 • #2 En İyi Tarım ve Bahçıvanlık Bitki Yetiştiriciliği Koleji
 • Yurtdışında eğitim programları olan 15 ülke
 • ABD'de Tarım Bilimleri için 3.
 • #8 Dünyadaki Entomoloji Programı
 • Geçen yıl Yüksekokulumuz tarafından CAES öğrencilerine 830.000 $'dan fazla burs fonu sağlandı
 • CAES Ailesinde 19.940+ Mezun
 • UGA araştırmasına göre 850 ürün pazara ulaştı; yarısından fazlası, Gürcistan tarımını destekleyen bitki çeşitleri, aşılar ve cihazlardır.

Çeşitlilik Programları

Birçok Yol, Tek Görev

UGA Tarım ve Çevre Bilimleri Koleji, tüm geçmişe sahip öğrencileri ağırlamakta ve dünya çapında öğretim üyeleri ve personel barındırmaktadır. Tüm geçmişlerden ve etnik kökenlerden öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel için kapsayıcı bir öğrenme ortamı sağlamayı taahhüt ediyoruz. Amacımız, öğrencilerimizi küresel bir topluma etkili bir şekilde katkıda bulunmaya ve başarılı olmaya teşvik eden bireysel büyümeyi ve güçlü ilişki kurma becerilerini geliştirmektir.

Kampüs Özellikleri

  kabul

  Konumlar

  • Tifton

   2356 Rainwater Rd, 31793, Tifton

   • Athens

    Cedar Street,147, 30602, Athens

    • Griffin

     1109 Experiment Street, 30223, Griffin

     programlar

     sorular