Keystone logo
University of Johannesburg Endüstriyel Psikolojide Doktora
University of Johannesburg

Endüstriyel Psikolojide Doktora

Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20.405 / per year *

Kampüste

* Afrika ülkelerinden öğrenciler: yılda R2000.00 | Afrika dışındaki kıtalardan gelen öğrenciler: yılda R17000.00

Tanıtım

Doktora Programının Amacı Endüstriyel Psikolojide, psikoloji bilimini, hem kuruluşlar, onların çalışanları hem de topluluk dahil olmak üzere işyerinin bilimsel çalışmasına odaklanan bir uygulama ile birleştirmektir. Endüstriyel Psikologlar aynı zamanda bilim insanı-pratisyenleridir ve çalışan, organizasyon ve iş etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için bilimsel yöntemler, araçlar ve müdahaleler kullanarak işyerinde davranışı değiştirmeyi amaçlar. Belirli bir araştırma problemini ileri bir akademik düzeyde doktora tezi şeklinde ele almak için bağımsız olarak ilgili, benzersiz ve orijinal bir araştırma çalışması yürütmeniz istenecektir. Son olarak, teori ve araştırma bulguları arasındaki başarılı sentez, özellikle ele alınan araştırma problemine yönelik pratik önerilerle birlikte, Endüstriyel Psikoloji alanı olan bilgi birikimine önemli bir katkı ile sonuçlanmalıdır.

UJ'de okumak için nedenler

  • UJ, öğrencileri ilk yıl boyunca yönlendirmeye yardımcı olmak için yalnızca Birinci Yıl Deneyimi adlı özel bir program sunmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencileri işyerine yönlendiren bir Kıdemli Öğrenci Deneyimi de sunar!
  • Çeşitli spor dallarına katılma ve Olimposlular ve Paralimpik Sporcularla birlikte son teknoloji sahalarda, pistlerde ve sahalarda antrenman yapma fırsatını yakalayın ya da 4 kampüsümüzün her birindeki spor salonlarından birine katılarak formda kalın.
  • Çok sayıda uluslararası ortaklık aracılığıyla küresel alaka düzeyini korurken, ülkemizin isteklerini kolayca yansıtan ve bunlara uyum sağlayan genç, canlı ve çevik bir üniversitenin parçası olun.
  • 178 Uluslararası olarak saygı duyulan ve kabul edilen nitelikler.
  • Kayıp Orta Kampanyayı desteklemek için 2016'nın başından bu yana R300 milyonun üzerinde bağış toplamayı önemseyen bir üniversiteye katılın. UJ ayrıca 6.000'den fazla muhtaç öğrencinin günde iki sağlıklı öğün yemesini sağlar.
  • Güney Afrika'nın ekonomik merkezi olan canlı Altın Şehri'nde eğitim alın. Geleceği yeniden hayal etme yolunda canlı, kozmopolit, ilerici bir öğrenci ve akademisyen grubuna katılın!
  • İster UJ'nin yurtlarından birinde yaşıyor olun, ister bir günlük eve ait olun, ister tüm kampüslerdeki Öğrenci Merkezlerinde sadece sosyalleşmek isteyin, UJ harika bir kampüs içi deneyim sunar.
  • Kendi kampüs içi sağlık hizmetlerimiz ve UJ Koruma Hizmetlerimiz aracılığıyla tüm öğrencilerimizin sağlık, güvenlik ve güvenliğini sağlıyoruz.
  • UJ'nin varlığının ilk beş yılında hedeflenen araştırma çıktısını ikiye katladığını ve bugüne kadar rekorlar kırmaya devam ettiğini biliyor muydunuz?

kabul

Okul Hakkında

sorular