Keystone logo
University of Johannesburg İnşaat Yönetiminde Doktora
University of Johannesburg

İnşaat Yönetiminde Doktora

Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20.405 / per year *

Kampüste

* Afrika ülkelerinden öğrenciler: yılda R2000.00 | Afrika dışındaki kıtalardan gelen öğrenciler: yılda R17000.00

Tanıtım

İnşaat yönetimi, ilgili yükseköğretimin yönetim, ekonomi ve bilim ve teknoloji olmak üzere üç ana akıma hitap etmesi bakımından bütüncül olarak geliştirilmiş bir yapılı çevre disiplinidir. Bu, inşaat yönetimi mezunlarına inşaat yöneticileri olarak inşaat ve proje işlerini (fiziksel süreç) yönetme yetkisi verir. Ayrıca, inşaat yönetimi, tasarım teslimi, tasarım ve inşaatın entegrasyonu ve inşaatın denetlenmesi dahil olmak üzere projelerin konseptten tamamlanmasına kadar bir müşteri adına yönetimi olan inşaat proje yönetimi için 'geçit' niteliğidir. Bu alandaki uzmanlık, bu nedenle, Güney Afrika ve Afrika kıtasının altyapısal gelişimi için zorunludur.

Doktora Programının Amacı İnşaat Yönetimi Yüksek Lisansı, sektördeki inşaat yönetimi ile ilgili sorunları ele almak için inşaat mühendisliği yönetimini diğer ilgili disiplinler arası ilkelerle uygulama konusunda ileri yeteneklere sahip bir entelektüel geliştirmektir. Bu süreçteki ana hedeflerden biri, özgün nitelikte disiplinler arası inşaat mühendisliği yönetimi araştırmaları yürütmek için gelişmiş bir yetenek geliştirmektir. Aynı zamanda, yaşam boyu öğrenme yaklaşımının yanı sıra diğer öğrencileri benzer alanlarda eğitme yeteneğini de teşvik etmeyi amaçlar.

UJ'de okumak için nedenler

  • UJ, öğrencileri ilk yıl boyunca yönlendirmeye yardımcı olmak için yalnızca Birinci Yıl Deneyimi adlı özel bir program sunmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencileri işyerine yönlendiren bir Kıdemli Öğrenci Deneyimi de sunar!
  • Çeşitli spor dallarına katılma ve Olimposlular ve Paralimpik Sporcularla birlikte son teknoloji sahalarda, pistlerde ve sahalarda antrenman yapma fırsatını yakalayın ya da 4 kampüsümüzün her birindeki spor salonlarından birine katılarak formda kalın.
  • Çok sayıda uluslararası ortaklık aracılığıyla küresel alaka düzeyini korurken, ülkemizin isteklerini kolayca yansıtan ve bunlara uyum sağlayan genç, canlı ve çevik bir üniversitenin parçası olun.
  • 178 Uluslararası olarak saygı duyulan ve kabul edilen nitelikler.
  • Kayıp Orta Kampanyayı desteklemek için 2016'nın başından bu yana R300 milyonun üzerinde bağış toplamayı önemseyen bir üniversiteye katılın. UJ ayrıca 6.000'den fazla muhtaç öğrencinin günde iki sağlıklı öğün yemesini sağlar.
  • Güney Afrika'nın ekonomik merkezi olan canlı Altın Şehri'nde eğitim alın. Geleceği yeniden hayal etme yolunda canlı, kozmopolit, ilerici bir öğrenci ve akademisyen grubuna katılın!
  • İster UJ'nin yurtlarından birinde yaşıyor olun, ister bir günlük eve ait olun, ister tüm kampüslerdeki Öğrenci Merkezlerinde sadece sosyalleşmek isteyin, UJ harika bir kampüs içi deneyim sunar.
  • Kendi kampüs içi sağlık hizmetlerimiz ve UJ Koruma Hizmetlerimiz aracılığıyla tüm öğrencilerimizin sağlık, güvenlik ve güvenliğini sağlıyoruz.
  • UJ'nin varlığının ilk beş yılında hedeflenen araştırma çıktısını ikiye katladığını ve bugüne kadar rekorlar kırmaya devam ettiğini biliyor muydunuz?

kabul

Program Sonucu

Okul Hakkında

sorular