Keystone logo
University of Johannesburg Sanat Tarihinde Doktora
University of Johannesburg

Sanat Tarihinde Doktora

Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20.405 / per year *

Kampüste

* yıllık öğrenim tahmini | Konaklama tahmini: yıllık 2500 USD

Tanıtım

UJ Sanat ve Kültür Hakkında

UJ Sanat ve Kültür, Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi'nde (FADA) bir bölümdür. Afrika'da demirlemiş, geleceği dinamik olarak şekillendiren uluslararası bir üniversitenin UJ vizyonuna uygun birinci sınıf öğrenci ve profesyonel sanat programları üretir ve sunar. Dört UJ kampüsünde öğrencilerin, personelin, mezunların ve genel halkın, sanatın tüm yelpazesinden gelen ortaya çıkan ve kurulmuş Pan-African ve uluslararası sanatçıları deneyimlemesi ve onlarla etkileşime girmesi için sağlam bir sanat platformu yelpazesi sunulmaktadır. UJ Sanat Merkezi ile ilgili düzenli güncellemeler için Twitter'da @UJArtsCentre'ı takip edin veya University of Johannesburg Sanat ve Kültür University of Johannesburg Facebook sayfasını ziyaret edin. Genel sorular için 011 559 4674/3058 numaralı telefonu arayın.

University of Johannesburg “Gelecek. Reimagined.” sadece akılda kalıcı bir cümle değil

Kurum, 4. Sanayi Devrimi'nde Afrika'da liderlik ediyor, tüm disiplinler için geleceği yeniden canlandırmak 4IR, bu ülkenin ve Afrika kıtasının geleceğini inşa etmek için anlamamız ve şekillendirmemiz gereken bir sonraki sanayileşme dalgası. çok zengin hak ediyor. 4IR sadece robotik ve otomasyonla ilgili değildir; insanları güçlendirmek ve nesilleri yükseltmek toplumun ilerlemesi ile ilgilidir.

Dünya 4. sanayi devrimine doğru ilerledikçe, “Eğitim 4IR” ile UJ de farklı derslerde müfredata 4IR düşünce ve teknolojisini getiriyor ve yenilikçi harmanlanmış öğrenme teknolojilerini kullanıyor. Bu, AI ve 4IR'nin yaşama ve çalışma tarzımızda daha büyük bir rol oynaması nedeniyle UJ mezunlarının iş ve endüstrinin geleceğini kucaklamak için daha iyi hazır oldukları anlamına gelir.

University of Johannesburg , ülkemizin gelecekteki liderlerini, tam olarak yararlanabilmeleri ve daha iyi bir yarın sunabilmeleri için 4IR'ın beklenmedik karmaşıklıklarıyla gururla ve cesurca kucaklamak ve yönlendirmek bizim görevimizdir. Sizin gibi gelecek liderleri! Burada cesur konuşmaya öncülük ediyoruz; yeni bir yarının tasarımını zorluyor ve şekillendiriyor. Burada harekete geçiyoruz ve yeni dünyayı inşa ediyoruz.

kabul

Okul Hakkında

sorular