Keystone logo
University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

Tanıtım

Bicocca, sizi dünyanın her yerinden öğrencilerle buluşturacak genç bir üniversitedir. Burada sadece öğrenci olmayacaksınız. Küresel topluluğun bir üyesi olacaksınız. Milano-Bicocca Üniversitesi, kuruluşundan bu yana Avrupalı ve Avrupalı olmayan üniversitelerle çeşitli anlaşmalar yaparak sınırlarını aşmıştır.

Araştırma her zaman küreseldir. Öğretmenlerimiz, öğretim kalitesini artırmak için ortak bir taahhütle çok sayıda proje ve girişimi paylaşan uluslararası araştırma gruplarının üyeleridir. İnovasyona odaklanmamız, öğrencilere rekabetçi ve pratik eğitim sunar

geleneğimiz

Bicocca'da, yeni zorlukların üstesinden gelirken ve daha yüksek hedefler için çabalarken, bilimsel titizliği gelişme kapasitesiyle birleştirerek çevremizdeki dünyayla birlikte her zaman değişiyoruz. Oldukça basit, Bicocca bir yaşam biçimidir.

Öğrenciler, öğretmenler ve personel üyeleri, Bicocca'nın eğitim, etik, saygı, beceriler ve uzmanlık alanlarındaki lider rolünü sürdürmek isteme ortak amacını paylaşırlar. Birlikte tutkuları, becerileri ve bilgileri körükleyebileceğimiz teşvik edici ve açık bir ortam oluşturduk. Bicocca sadece eğitimle ilgili değildir - aynı zamanda bağlılık, kültür, bilgi, teknoloji, sıkı çalışma ve başarı ile de ilgilidir.

Bicocca bir üniversiteden daha fazlasıdır.

Misyon & Vizyon

Kapsamlı ve zengin eğitim tekliflerimiz aracılığıyla, öğrencilerin gerçek mesleklerini bulmalarına, kendi ilgi alanlarını geliştirmelerine, eleştirel bir bakış açısına sahip olmalarına ve mesleklerini inşa etmek için beceri ve sağlam teknik bilgi edinmelerine olanak sağlamayı amaçlıyoruz.

Mükemmel öğretim, mükemmel araştırma ve yüksek kaliteli hizmet, modern, geleceğe yönelik bir üniversitenin temel direkleri olarak bireye odaklanır.

Üniversitemiz, öğrencilerine dünyadaki fırsatları değerlendirmeyi ve bunlarla yüzleşmekten korkmamayı ve kendilerini oraya koymayı öğretiyor. Ana değerlerinden biri olarak, çeşitliliği paylaşan, saygı duyan ve koruyan kapsayıcı bir üniversitedir.

Bicocca, yerel ve uluslararası kültürel gelişimde liderdir.

Kampüs Özellikleri

  Konumlar

  • Milan

   Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

  sorular