Keystone logo
University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

Tanıtım

Annenberg Okulu, kamusal ve özel iletişim anlayışını geliştiren araştırmalar üretir. Okul, doktora öğrencilerini iletişim araştırması teorileri, içeriği ve yöntemleri konusunda eğitir ve İletişim ana dalıyla lisans öğrencilerine birinci sınıf bir liberal sanat eğitimi sağlar.

Pennsylvania Üniversitesi'ndeki Annenberg İletişim Okulu, son derece seçici yüksek lisans ve lisans programlarının samimiyetini büyük bir araştırma enstitüsünün dinamizmi, kaynakları ve personeli ile birleştirir. Dünyanın en iyi araştırma üniversitelerinden ve birinci sınıf şehirlerinden birinde yerleşik olan Annenberg öğrencileri, seçtikleri hemen hemen her akademik kesişim noktasında araştırma ilgi alanlarını takip edebilirler. Dijital ağların büyük ölçekli grup faaliyetleri üzerindeki etkisi, sağlıkla ilgili mesajların ve medya içeriğinin sağlık hizmetleri kararları üzerindeki etkisi ve birbirine bağlı sosyal, ekonomik ve teknolojik sistemlerin günlük yaşam üzerindeki etkileri, çok katmanlı olanlardan sadece birkaçıdır. ve Annenberg'in öğretim üyeleri, araştırmacıları ve öğrencileri arasında bulunan birbiriyle bağlantılı araştırma alanları.

Kıtaları kapsayan bir meslektaş erişimiyle, Annenberg bugün, Annenberg öğrencilerine dünyanın en heyecan verici entelektüel yeteneklerinden bazılarıyla hem resmi hem de gayri resmi olarak etkileşim fırsatları sunarak, misafir akademisyenlerin ve uygulayıcıların uzmanlıklarının birleşimini temsil ediyor.

Konumlar

  • Philadelphia

    Walnut Street, 19104, Philadelphia

    sorular