Keystone logo
University of Pretoria - Faculty of Humanities

University of Pretoria - Faculty of Humanities

University of Pretoria - Faculty of Humanities

Tanıtım

Pretoria Üniversitesi - Beşeri Bilimler Fakültesi

Psikoloji, sosyal hizmet, iletişim ve odyoloji gibi çeşitli alanlardan herhangi birinde profesyonel bir dereceye kaydolmayı seçebilirsiniz - Konuşma-Dil Patolojisi ve Odyoloji Bölümümüz, Afrika'nın tek Uzman Nöro-Otolojik Test Merkezi ile donatılmıştır. Bu programlar, özellikle şimdilerde kıt ve gerekli olan beceriler konusunda sizi eğitecek.

Diğer bir seçenek de Afrika'nın tek sanat terapisi programını sunan Sanat Okulumuzda müzik, drama veya görsel sanatlar okumaktır. JavettUP Sanat Merkezi, uluslararası üne sahip sanatçılara ve bilim adamlarına yeni yaratıcı yetenekler sunmaya heveslidir.

Çok dilli olmak istiyorsanız - başka bir temel beceri - aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi dil kursu vardır ve sosyal ve uygulamalı sosyal bilimlerdeki programlarımız sizi daha geniş bir dünyanın karmaşıklıklarıyla tanıştıracaktır. UP tarafından eğitilmiş birçok sosyal bilimcimizin uluslararası alanda tanındığını ve BM'ye ve diğer önemli uluslararası kuruluşlara atanarak kutlandığını söylemekten gurur duyuyoruz.

Pretoria Üniversitesi - Beşeri Bilimler Fakültesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

Konumlar

  • Pretoria

    cnr Lynnwood Road and Roper Street, , Pretoria

sorular