Keystone logo
University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

Tanıtım

GIBS'de, her zaman insancıllaştırmanın ve yeni dijital iş dünyasına bağlanmanın yollarını bulurken, teknolojiyi ve yıkımı kucaklayan bir işletme okulu deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Afrika kıtasıyla derin bağlantıları olan girişimci bir kurum olarak GIBS, 2000 yılında kuruluşundan bu yana çarpıcı bir şekilde değişti. İş adamı ve hayırsever Sir Donald Gordon'un önemli bir bağışıyla kurulan Pretoria Üniversitesi'nin işletme okulu, bir işletme olmaktan çıktı. İşletme okulu, kurucu Dekan Profesör Nick Binedell altında, eski Dekan Profesör Nicola Kleyn yönetiminde dünya çapında bir Afrika kurumu ve araştırma merkezine dönüştürüldü.

Uzun süredir kusursuz uluslararası kimlik bilgilerine sahip bir işletme okulu olarak kabul edilen GIBS, anlamlı deneyimsel maruz kalma taahhüdü ile birlikte kaliteli harmanlanmış öğrenmeye yönelik ilerici odaklanma sayesinde artık küresel meslektaşları arasında başı çekiyor.

Yaklaşımımızın temelini oluşturan, yaşam boyu öğrenmeye olan bağlılığımız, yüksek kaliteli ve yenilikçi öğretim yöntemlerine bağlılığımız, etik ve sürdürülebilir değerlerin peşinde ve ileriye dönük bir iş ve dünyadaki rolü görüşümüzdür. Yerel ve uluslararası öğretim üyelerine erişim, GIBS deneyiminizin küresel olarak alakalı olmasını sağlar ve değerli küresel ağlara kapı açar.

Konumlar

  • Sandton

    26 Melville Rd, Illovo, Johannesburg, 2196, 2057, Sandton

    sorular