Keystone logo
University of South Florida İşletme Doktorası
University of South Florida

İşletme Doktorası

Tampa, Amerika Birleşik Devletleri

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 2.500 / per year *

Kampüste

* Öğrenim, yıllık olarak öğrenci tarafından yıllık 2.500 dolarlık ücretlerle kapsanmaktadır.

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

genel bakış

Muma College of Business tarafından sunulan doktora programı, 90 kredi saatidir ve mezunlarına üniversite ve üniversite profesörleri olarak kariyer yapma ve endüstride ve devlette araştırma ve personel personeli olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerin entelektüel gelişimi, araştırma ve öğretim becerilerini geliştiren seminer, araştırma projeleri ve diğer ödevler ile fakülte ile yakın bir şekilde çalışarak teşvik edilir. Müfredat, öğrencinin disipline anlamlı katkılarda bulunmasına izin vermek için yeterli bir alan uzmanlığı derinliğinin yanı sıra, işletme yönetiminin ayrılmaz bileşenlerinin anlaşılmasını sağlar. Müfredatta esneklik, her öğrencinin kendi güçlü yönlerini geliştirmesine ve çok çeşitli alanlardaki çeşitli hazırlık seviyelerine sahip öğrencileri barındırmasına izin verir. Konsantrasyonlar aşağıdaki alanlarda sunulmaktadır: Muhasebe, Finans, Bilgi Sistemleri ve Pazarlama. Bu alanlarda ve Kolej dışındaki alanlarda destek alanları sunulmaktadır. Bununla birlikte, verilen derece, adı verilen konsantrasyon alanlarından birinde uzmanlaşan bir İşletme felsefesi doktorudur.

Tampa Körfez Bölgesi

Tampa Bay gelişen bir metropolitan alanıdır. Florida'daki dört iş ve bilgi hizmetleri firmasından yaklaşık bir tanesinin Tampa Bay varlığı vardır. Bu, iş anlaşması için olgun bir bölgede University of South Florida Üniversitesi İşletme University of South Florida benzersiz bir şekilde konumlandırmaktadır.

Florida Körfezi'nin körfezinin kalbi olarak, spor salonları, performans salonları, müzeler, tiyatrolar, hayvanat bahçeleri ve vahşi yaşam mekanları, eğlence parkları, alışveriş yerleri ve restoranlar dahil olmak üzere rekreasyon ve kültürel cazibe yok. www.visittampabay.com

Güneş ışığında merkezi bir konumda bulunan Tampa, yıl boyunca güneşlidir. Bunun istisnası, yaz aylarında (Haziran-Eylül) düzenli, kısa ömürlü öğleden sonra duşlarımız olacaktır. Yıllık ortalama yüksek sıcaklık 81 derecedir ve yıllık ortalama düşük sıcaklık 65 derecedir. http://www.usclimatedata.com/climate/tampa/florida/united-states/usfl0481

Kampüs hayatı

USF'de öğrenci yaşamını karakterize eden eşsiz ve açık bir enerji var. Sadece kampüste yürürken, şimdiki ve gelecekteki öğrencilerimiz evdeki topluluğun hissetmesini sağlıyor. Kampüs dahil olmak, yeni arkadaşlarla tanışmak, tutkularınızı keşfetmek ve fark yaratmak için fırsatlarla dolu.

Kolej Kaynakları

Lasher Finansal Piyasalar Merkezi, gerçek zamanlı finansal piyasa verilerini analiz etmelerine yardımcı olmak için Bloomberg terminali, hisse senedi, beyaz tahtalar ve daha fazlası ile donatılmış 1,100 metrekarelik bir alan. Özellikle doktora öğrencileri, hisse senetleri, tahviller ve yatırımlar konusundaki araştırmalarında kaynakları bulacaktır.

Tedarik Zinciri Yönetimi ve Sürdürülebilirlik Merkezi, tedarik zinciri yönetimi, tersine lojistik ve sürdürülebilirlik konularını öğrencilere ve kurumsal müşterilere öğreten uluslararası tanınmış fakülteyi istihdam etmektedir. Araştırma, gerçek dünya tedarik zinciri sorunlarına yönelik yaratıcı çözümlere yöneliktir. Müfredat ve eğitim, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik profesyonellerinin sayısını arttırmak içindir.

ISDS Uygulama Merkezi, öğrencilerin endüstri ortakları tarafından desteklenen gerçek dünya projelerinde deneyim kazanmalarını sağlar. Bu projeler en az bir fakülte mentoru ve projenin sektör sponsorunun en az bir temsilcisi tarafından denetlenmektedir. Öğrenciler hem fakülte hem de endüstri danışmanlarından değerli deneyim ve mentorluk kazanırlar. Sonuç olarak, iş piyasasında daha rekabetçi hale gelirler. Fakülte, bilgisini gerçek dünyadaki sorunlara uygulayarak, kendi alanlarındaki parayı korumasına yardımcı olur. Ayrıca, sadece endüstri problemlerini ve teknoloji çözümlerini sınıfa getirebilmekle kalmıyor, aynı zamanda bu konuları kendi araştırmalarına da entegre edebiliyorlar. Endüstri ortakları, sorunlarına çözüm üretebilecek ve ISDS fakültesinin uzmanlığına girebilecek en iyi öğrencilere erişim sağlayarak fayda sağlar.

Muhasebe Dairesi, Lynn Pippenger Muhasebe Okulu'nun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için 1990 yılında düzenlendi. Muhasebe Dairesi fakültesi, öğrencileri, mezunları ve okul arkadaşları arasında bir ortaklığı temsil eder. Muhasebe Dairesi'nin misyonu, öğrencinin mesleki gelişimini arttırmak ve Tampa Bay iş dünyasını ilgilendiren fırsatlar aracılığıyla öğrenci ve öğretim üyeliği başarısını teşvik etmektir.

Muhasebe Danışma Konseyi, Muhasebecilik Fakültesinin fakültesi ve okulun hizmet verdiği profesyonel topluluk arasındaki iletişimi sağlar. Danışma Konseyi üyeleri muhasebe mesleğinde geniş bilgi ve deneyime sahip olup, USF Lynn Pippenger Muhasebe Meslek Yüksek Okulu ve Doktoralarını destekleme ve destekleme konusunda yoğun bir ilgiye sahiptir. programı.

Analytics ve Yaratıcılık Merkezi, kolejin farklı kimliğinin özünü temsil eder. Okul yönetimi, derslikler ve araştırma boyunca bir inovasyon ve analiz ortamı yaratır. Bu, analitik ve yaratıcılık üzerine araştırmalar da dahil olmak üzere, iş ve organizasyonel zorlukları ele almak için en ileri araştırmaları teşvik etmeyi içerir.

Öğrenciler ve fakülteler tarafından sevgiyle BizComm Merkezi olarak adlandırılan İş İletişim Merkezi, öğrencilerin ücretsiz atölyeler ve bire bir hizmetler ile iletişim becerilerini güçlendirmelerine yardımcı olur. BizComm personeli, profesyonel iletişimde akademik raporlar, sunum becerileri ve görgü kuralları ile öğrencilere yardımcı olur.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • İşletme Doktora (DBA)
  • New York, Amerika Birleşik Devletleri
  • Athens, Yunanistan
  • + 11 daha fazla
 • Yönetimde Msc Ve Doktora
  • Rio de Janeiro, Brezilya
 • SSBM DBA/Doktora Programları
  • Geneva, İsviçre