Keystone logo
University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

Tanıtım

Tennessee Üniversitesi Uzay Enstitüsü (UTSI), Orta Tennessee'de ABD Hava Kuvvetleri Arnold Mühendislik Geliştirme Kompleksi'nin bitişiğinde bulunan bir lisansüstü eğitim ve araştırma kurumudur. UTSI, 1964 yılında Tennessee Üniversitesi'nin bir parçası olarak kurulmuştur ve mühendislik, fizik, matematik ve havacılık sistemlerinde lisansüstü eğitim ve araştırma için uluslararası kabul görmüş bir kurum haline gelmiştir ve yerel, eyalet, ulusal ve küresel düzeylerde dikkate değer katkılarda bulunmuştur. .

Misyon

UTSI, paydaşlarımızın başarısına değer katan Entegre Havacılık ve Uzay Test Bilimlerinde Son Teknolojiyi geliştirmek için lisansüstü eğitimde ve sponsorlu araştırmalarda sürekli olarak bir mükemmellik kültürü sergilemektedir.

Vizyon

Entegre havacılık test bilimlerinde lider üniversite olmak.

Mezunlarımız

250'den fazla doktora da dahil olmak üzere 2000'den fazla yüksek lisans derecesi UTSI aracılığıyla verildi ve bunların çoğu Tennesse'lilere verildi. UTSI, endüstriyel lokasyonlarda Mühendislik Yönetimi (Endüstri Mühendisliği) alanında kampüs dışı bir yüksek lisans (MS) derecesi programı sunarak Tennessee endüstrisine yıllarca hizmet etmiştir. Birçoğu astronotlar, şirket başkanları, baş bilimciler, mühendislik yöneticileri ve ünlü bilim adamları ve bilim adamları olarak ulusal ün kazanmış birçok seçkin mezunumuz var. Mezunlarımızın çoğu, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde değil, diğer ülkelerde de endüstri, hükümet ve üniversitelerde üst düzey görevlerde bulunuyor.

Akreditasyon

Tennessee Üniversitesi, Knoxville, Güney Kolejler Birliği ve Okullar Kolejler Komisyonu (SACSCOC) tarafından akredite edilmiştir. Tennessee Üniversitesi Uzay Enstitüsü tarafından sunulan disiplinlerde yüksek lisans ve sertifika alan öğrenciler, 1897'den beri SACSCOC tarafından sürekli olarak akredite edilen ve bakalorya, yüksek lisans ve doktora dereceleri vermeye yetkili olan Knoxville, Tennessee Üniversitesi'nin mezunlarıdır. 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 adresinden Kolejler Komisyonu ile iletişime geçin veya Tennessee Üniversitesi, Knoxville'in akreditasyonu hakkında sorularınız için 404-679-4500 numaralı telefonu arayın.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Tullahoma

    B H Goethert Parkway,411, 37388, Tullahoma

    sorular