Keystone logo
© University of Vaasa Executive Education
University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

Tanıtım

University of Vaasa Executive Education , Vaasa Üniversitesi'nde ve bilim dünyasında güçlü köklere sahiptir. Finlandiya'daki yöneticiler ve profesyoneller için yetişkin ve sürekli eğitim hizmetlerinin en heyecan verici ve etkili sağlayıcısıyız.

Neden University of Vaasa Executive Education seçmelisiniz?

Verimlilik

Sürekli değişen bir iş dünyasında etkili ve verimli bir şekilde çalışmanız için size pratik araçlar sağlayan ilham verici ve etkili yetişkin eğitimi ve sürekli eğitim sunuyoruz.​

Uzmanlık

Pratik programlarımız, günlük yönetim ve iş zorluklarını etkin bir şekilde çözmek için araştırılmış üniversite bilimi, teorisi ve akademik süreci kullanır.​

Ulaşılabilirlik

Hizmetlerini seçmeyi, uyarlamayı, satın almayı ve sunmayı kolaylaştıran hizmet odaklı, esnek ve erişilebilir bir yetişkin ve sürekli eğitim ortağıyız.​

Öne çıkın ve etki yaratın

Çalışma hayatının etkin gelişimi için ilham verici ve kaliteli eğitim

Vaasa Üniversitesi'nde Yönetici Eğitimi, liderlik, organizasyonel gelişim ve iş becerileri konusunda bir koç, eğitmen ve uzmandır. Büyüme, değişim ve liderlik zorluklarına yenilikçi bir yaklaşım sunuyoruz. Ayrıca şirketler için doğal bir fikir tartışması ortağıyız. Yeteneklere yatırım yapmak istiyoruz. Ortaklarımızın ve müşterilerimizin iş anlayışını güçlendiriyor ve büyütüyoruz. Eğitimimiz, karar vermede güven ve ileriye bakma yeteneği sağlar. Kurslarımızın modüler yapısı, iş ve yaşam durumunuza uygun esneklik sağlar.

Yönetici Eğitim Programları

Yönetici eğitim programlarımız, yöneticiler, orta düzey yönetim ve doğrudan denetçi olarak çalışan yöneticiler için hem kısa hem de uzun vadeli programları içerir. Programlar liderlik ve yönetimi, farklı iş yetkinliği alanlarını ve seçilen endüstrilerin özel özelliklerini kapsar. Bazı çalışma modülleri düzenli olarak düzenlenir ve bazıları sadece bir defalık modüllerdir. Daha yakından bakın ve sizin için doğru olanı bulun!

Executive MBA

  • University of Vaasa'daki Executive MBA programı, düşüncelerinizi ve eylemlerinizi stratejik ve daha karlı bir yöne yönlendirecektir. En son araştırmaya dayalı bilgiler, MBA programı yardımıyla uygulamaya koyabileceğiniz sağlam bir temel sağlar. Doğru sayılar ve kelimeler yönetimde bir zorunluluktur. Bu nedenle, programımız hem temel iş becerilerini hem de insan odaklı liderliği kapsar - müşterileri unutmadan.

Özelleştirilmiş programlar

  • Vaasa Üniversitesi alanlarında kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için yönetici koçluğu, yönetici ekip koçluğu ve işyerinde refah gibi özel eğitim ve geliştirme programları düzenleyebiliriz. Yönetim ve iş dünyasının yanı sıra teknoloji ve kamu yönetimindeki farklı temaları da ele alabiliriz.

Çevrimiçi kurslar

  • Uzmanlar, yöneticiler ve yöneticiler için zamandan ve konumdan bağımsız çevrimiçi eğitim sunuyoruz. Çevrimiçi eğitim kurslarımız kanıta dayalı bilgilere dayalıdır, pratiktir ve çalışma hayatının ihtiyaçlarını karşılamak için somut araçlar sağlar.

İşletme Doktoru DBA

  • Kendi kariyerinizi geliştirirken organizasyonlarda, toplumlarda ve ekonomilerde uygulamaya etkili bir katkıda bulunmak istiyorsanız, vizyonunuzu dönüştürmeli ve DBA aracılığıyla ufkunuzu genişletmelisiniz.

Konumlar

  • Vaasa

    Puuvillakuja 8, 65200, Vaasa

programlar

sorular