Keystone logo
University of Southern California

University of Southern California

University of Southern California

Tanıtım

University of Southern California Dornsife Edebiyat, Sanat ve Bilim Koleji University of Southern California akademik çekirdeğidir. Farklı topluluğumuz doğa bilimleri, sosyal bilimler ve beşeri bilimler alanlarında çalışmakta ve kim olduğumuz, dünyanın nasıl çalıştığı ve toplumu iyileştirmek ve zenginleştirmek için neler yapabileceğimiz hakkındaki temel soruları araştırmaktadır.

Fakültemiz bilginin sınırlarını zorlar ve öğrencileri olağanüstü sosyal ve teknik karmaşıklığın zorluklarının üstesinden gelmelerini sağlayan yaşam boyu öğrenme becerileri ile donatır. Sınıfların ve laboratuvarların ötesinde, akademisyenlerimiz kamu ve özel sektör liderleriyle el ele çalışarak uzmanlık gerektiren projelere yeni düşünme yolları getiriyor.

Dünyanın en yetenekli öğrencilerinden bazıları, yenilikçi kursları ve özelleştirilebilir lisans programları University of Southern California Dornsife University of Southern California ilgisini çekiyor. Ve bir etki yaratmak için mezun olana kadar beklemekten memnun olmadıkları için, her lisans öğrencisi düşünceyi eyleme dönüştüren uygulamalı deneyimsel öğrenmede yer alır.

Konumlar

  • South Los Angeles

    South Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular