Keystone logo
VSB - Technical University of Ostrava Kimya ve Çevre Mühendisliği Doktora Programı
VSB - Technical University of Ostrava

Kimya ve Çevre Mühendisliği Doktora Programı

Ostrava, Çek Cumhuriyeti

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Kimya ve Çevre Mühendisliği Doktora Programı

Doktora çalışma programı Kimya ve Çevre Mühendisliği mezunları, edinilen bilgilerin geniş bir kapsamda geniş uygulanabilirliğinden kaynaklanan olağanüstü bir ileriye dönük iddiaya sahiptir.

Doktora çalışma programı Kimya ve Çevre Mühendisliği, FMT VŠB-TUO'da akredite edilmiş mevcut doktora çalışma programı Proses Mühendisliği'ne dayanmaktadır. Çalışma programı, FMT'de "Kimya ve Çevre Mühendisliği için Analiz Yöntemleri", "Kimya Mühendisliği" ve "Çevre Mühendisliği" olmak üzere üç uzmanlık alanında sunulan eşsesli Yüksek Lisans eğitim programının devamıdır. Doktora çalışma programı Kimya ve Çevre Mühendisliği, öğrencileri ileri araştırma teknikleri kullanarak hem teorik hem de deneysel araştırmalarda kimya ve proses mühendisliği alanında kendine güvenen yaratıcı araştırma çalışmaları için eğitmeye odaklanmıştır. Kimyasal üretim ve çevre teknolojilerinin yönetimi, tasarımı ve optimizasyonu ile kütle, momentum ve enerji taşıma süreçleri, kimyasal kinetik ve çok fazlı denge çalışmalarında uygulanabilir bilimsel araştırma ve geliştirme yöntemleri için uygulanabilir alandan karmaşık bilgiye sahip program eğitimli mezunlar sistemler. Hem tam zamanlı hem de birleşik çalışma biçiminde öğrenciler, danışman gözetiminde doktora tezlerinin onaylanmış temalarına göre bireysel olarak yönlendirilecek ve eğitilecektir.

Doktora çalışmasının amacı, doktora derecesini sağlamaktır. çalışılan alanda kazanılan geniş bilgi birikimine sahip öğrenci, yaratıcı çalışma için yeteneğin gelişimi ve bilimsel veya mühendislik kişiliğinin gelişimi.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular