Keystone logo
Van Andel Institute

Van Andel Institute

Van Andel Institute

Tanıtım

Van Andel Institute bir vizyonla yola çıktı: insan sağlığını iyileştirmek.

1996 yılında Van Andel ailesi tarafından kurulan Enstitü şu anda 400'den fazla bilim insanı, eğitimci ve destek personeline ev sahipliği yapıyor - her birimiz yaptığımız işe derinden bağlıyız ve acil bir fark yaratma arzusuyla hareket ediyoruz.

Her gün, kanser, Parkinson ve diğer hastalıklar için çığır açan tedavi stratejileri arayışında temel ve çeviri bilimin ön saflarında işbirliği yapıyoruz. Paylaşılan değerler ve girişimci bir ruh aracılığıyla, keşfin etkisini çoğaltmak ve dünyamız için kritik soruları yanıtlamak için yeniliği ateşliyoruz.

Yarın için umudun bugünün öğrencilerinde yaşadığına inanıyoruz. Enstitümüz titiz, araştırma-yoğun bir doktora sunmaktadır. moleküler ve hücresel biyolojide liderler geliştiren program. K-12 eğitimine yönelik sorgulamaya dayalı yaklaşımlarımız, merak, yaratıcılık ve eleştirel düşüncenin geliştiği sınıfların oluşturulmasına yardımcı olur.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Grand Rapids

    Bostwick Avenue Northeast,333, 49503, Grand Rapids

    sorular