Keystone logo
Westlake University

Westlake University

Westlake University

Tanıtım

Westlake University , Asya'da uzun tarihi, zengin kültürü, güzel sanatları ve güzel manzarası ile tanınan, tarihi Çin şehri Hangzhou'da bulunan yüksek kaliteli araştırma odaklı yeni bir üniversite türüdür. Üniversitemiz, önde gelen, dünya çapında saygın bilim adamları ve akademisyenler tarafından kurulmuştur. Hızla bilim, mühendislik ve yenilik için lider bir üniversite haline geliyoruz. Westlake'te akademik özgürlüğü, araştırma mükemmelliğini, disiplinler arası katılımı ve uluslararası işbirliğini vurgularız. Gerçekten uluslararası, dünya standartlarında, araştırma odaklı bir üniversite inşa etmeye kararlıyız.

Westlake University dersler İngilizce olarak verilmektedir. Şu anda doktora sunuyoruz. Biyoloji, Kimya ve Elektronik Bilimi ve Teknolojisi programları ve ortak bir Ph.D. Fudan Üniversitesi ile Fizik Programı. Biyoloji Bilimleri, Kimya, Fizik, Elektronik ve Enformasyon Mühendisliği ve Malzeme Bilimi ve Mühendisliği lisans programlarımız, lisansüstü programlarımızla aynı kaynakları ve akademik özgürlüğü sunar ve öğrencilerin lisansüstü öğrenciler ve dünya standartlarında, ülkenin önde gelen laboratuvarlarında işbirliği içinde çalışmalarına olanak tanır. fakülte danışmanları.

Ayrıca, yüksek öğrenimi her Westlake University öğrencisi için uygun maliyetli hale getirmeye inanıyoruz. Tüm yüksek lisans ve lisans öğrencilerine çeşitli burslar, hibeler ve kampüs içi istihdam olanakları sunuyoruz.

Uluslararası Git, Yurtdışına Git

Uluslararası Git

Westlake University hedefi, gerçek anlamda uluslararası bir çalışma ortamı yaratmak için tüm lisans programlarına %50 yerli ve %50 uluslararası öğrenci almaktır.

Doktora Programımız programlar, öğrencileri en iyi küresel yüksek lisans programlarından alır.

Yurtdışına çıkmak

Çin'deki uluslararası deneyiminize ek olarak, tüm lisans öğrencilerinin yurtdışındaki 21 ortak üniversitemizden birinde bir dönem geçirmeleri gerekmektedir. UC Berkeley, Cornell Üniversitesi, Edinburgh Üniversitesi, UC San Diego, Monash Üniversitesi, Kudüs'teki İbrani Üniversitesi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve İsrail'deki önde gelen üniversitelerle yurtdışı eğitim programları oluşturduk.

Doktora öğrenciler yurtdışındaki kısa süreli programlarda çalışmaya veya araştırmalarını uluslararası akademik araştırma konferanslarında ve forumlarında sunmaya teşvik edilir. Lisansüstü uluslararası deneyimler için geniş finansman fırsatları vardır.

Kampüs Özellikleri

Hakkında Westlake University

İlham Veren İnsanlara Katılın

Westlake Universityte, birinci sınıf fakültemizden bir şeyler öğrenecek ve onlar tarafından yönlendirileceksiniz. Profesörlerimizin %95'inden fazlası MIT, Caltech, UC Berkeley ve Stanford gibi birinci sınıf üniversitelerden gelmektedir. Ayrıca tüm üst düzey yöneticilerimiz Princeton, Harvard, Yale, UPenn, UIUC ve KTH Royal Institute of Technology (İsveç) gibi seçkin kurumlarda eğitim almış ve/veya görevlerde bulunmuştur. Dünyamızı değiştiren bu parlak bilim adamları ve mühendislerle çalışacak ve işbirliği yapacaksınız. Ayrıca, akademisyenler, kişisel gelişim ve kültürel maceralarda zorluklar arayan hevesli öğrencilerle çevrili olacaksınız. Westlake'te ömür boyu sürecek arkadaşlar edinecek ve geleceğin liderleriyle bağlantı kuracaksınız.

Geleceğin Liderleri İçin Bir Topluluk

Westlake University samimi, destekleyici ve çeşitli bir topluluktur. Farklı ilgi alanları ve amaçlar, birden çok türde öğrenci grubu tarafından temsil edilir ve bireylerin kendi yollarını keşfetmelerine, yaratmalarına ve liderlik etmelerine olanak tanır. Herkes için ilgi çekici, heyecan verici ve ilham verici bir öğrenci hayatı deneyimi sağlamayı umuyoruz.

Kampüsümüz

Güzel kampüsümüz, ünlü Alman firması HENN GmbH tarafından tasarlanmıştır ve dünyanın en sürdürülebilir ve çok işlevli kampüslerinden biridir. Kampüsümüz, 300 son teknoloji bağımsız laboratuvara, 13 inovasyon platformuna ve altı ortak araştırma tesisine sahiptir. Ana kampüsümüz, genişleyen bir üniversite şehrinin kalbinde, büyük bir teknoloji merkezi ile antik tarihi kalıntılar, çay tarlaları ve Westlake UNESCO dünya mirası alanı arasında yer almaktadır.

  Konumlar

  • Hangzhou

   No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • Hangzhou

   No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

   sorular