Keystone logo
Woosong University Doktor Yönetim Felsefesi
Woosong University

Doktor Yönetim Felsefesi

Dong-gu, Kore Cumhuriyeti

Request duration

Kanuri

Request pace

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Yönetimde Felsefe Doktoru programı, tüketicilerin, çalışanların, yöneticilerin, kuruluşların ve endüstrilerin karşılaştığı anlamlı sorunları ele almak için titiz araştırma eğitimini beceri ve bilgilerle birleştirerek ileri derece mezunları için tasarlanmıştır. Doktora öğrencileri, tüm yönetim alanında teori ve araştırmaya genel bir bakış sağlayan bir dizi doktora düzeyinde ders alır.

Bu program, bugünün pazarında mükemmelleşmek isteyen ve sizi çok çeşitli alanlara ve kariyere hazırlayan lisans çalışmalarınızda kazanılan bilgi ve becerilere dayanan yüksek lisans derecesine sahip işletme dışı ana dallar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu derece sizi hem kamu hem de özel sektör kuruluşlarında liderlik rollerine hazırlar. Bu derece ile mezunlar, çeşitli sektörlerde çok çeşitli kariyer fırsatları bulacaklar. Program mezunları, mevcut işleri dahilinde yönetsel terfi fırsatlarına hak kazanabilirler veya teknik / mühendislik pozisyonundan gelişmiş bir yönetim pozisyonuna geçebilirler.

Bu programda, ekonomi, strateji, pazarlama, örgütsel davranış ve yönetim dahil olmak üzere temel konular aracılığıyla yönetim ve araştırma teorisi ve pratiğinde sağlam bir temel kazanacaksınız. Öğrenciler, bir araştırma tezi veya kapsamlı bir sınavı tamamlamak için araştırma temellerinde güçlü bir altyapı geliştireceklerdir.

Yönetim alanındaki Doktora derecesi sayesinde:

İnsan kaynakları yönetimi, örgütsel davranış ve geliştirme, analitik, liderlik ve değişim yönetimi dahil olmak üzere yönetim bilgisi ve becerisinin temel unsurlarını inceleyin.

Örnek olaylar, eğitmen dersleri, grup projeleri ve aktif öğrenme deneyimleriyle en son yönetim teorileri ve uygulamaları hakkında fikir edinin.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Yönetim Bütünleşik Doktora
  • Brighton, Birleşik Krallık
 • Bilim ve Teknoloji Politikası Çalışmaları Bütünleşik Doktora
  • Brighton, Birleşik Krallık
 • Sosyal Medya Yönetiminde Felsefe Doktoru (Ph.D.)
  • London, Birleşik Krallık
  • Bologna, İtalya