Burslar

Burslar, öğrencileri çalışmalarında finansal olarak desteklemek için üniversiteler veya diğer eğitim kuruluşları tarafından sunulan finansal ödüllerdir. Burslar finansal destek ihtiyacına, akademik başarıya, kamu yararına, atletik veya sanatsal beceriye veya bunların bir kombinasyonuna göre verilir.

Lisans Öğrencileri İçin Keystone Bursları

Keystone Academic Solutions, her biri 2.000 ABD doları tutarında dört lisans bursu sunar. Burslar iyi düzeyde akademik geçmişe sahip olan ve aldıkları eğitim aracıyla dünyayı değiştirme motivasyonu sergileyen öğrencilere sunulacaktır. Web sitelerimizde bir hesap oluşturun, ardından dünya çapındaki öğrenim programları için arama yapın ve öğreniminiz için bir istek gönderin. En geç 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Keystone Bursu'na başvurun, web sitelerimizde listelenmiş üniversitelerden birinden aldığınız bir Kabul Mektubunu gönderin ve eğitiminizi finanse etmenize yardımcı olacak dört burstan birine hak kazanın!

Yüksek Lisans Öğrencileri İçin Keystone Bursları

Keystone Academic Solutions, 4.000 ABD doları ve 10.000 ABD doları tutarında iki yüksek lisans bursu sunar. Burslar iyi düzeyde akademik geçmişe sahip olan ve aldıkları eğitim aracıyla dünyayı değiştirme motivasyonu sergileyen öğrencilere sunulacaktır. Web sitelerimizde bir hesap oluşturun, ardından dünya çapındaki öğrenim programları için arama yapın ve öğreniminiz için bir istek gönderin. En geç 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Keystone Bursu'na başvurun, web sitelerimizde listelenmiş üniversitelerden birinden aldığınız bir Kabul Mektubunu gönderin ve eğitiminizi finanse etmenize yardımcı olacak dört burstan birine hak kazanın!